Respuesta :

Answer

8 cans for 9$

MY EXPLANATION...

You get more cans while paying less. You can go for the 6 for 7$ but the better one is the 8 cans. If you add up the 6 for 7$ to the same amount of the 8 cans, you get the same thing. So BOOM! *mic drop*

ACCESS MORE